o nas - alpro wentylacja

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:


alpro jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą, której głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z dostarczaniem systemów wentylacyjnych. alpro jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań w zakresie projektowania, montażu i serwisu systemów HVAC. systemy wentylacyjne wykonane i obsługiwane przez alpro są pod pełną kontrolą naszych Klientów dzięki autorskiej platformie serwisowej , dzięki której nasi Klienci zachowują całkowitą kontrolę nad swoimi systemami wentylacyjnymi przez 24 h online .
celem zespołu alpro jest odciążenie Klienta z trudnego procesu wyboru, projektu i nadzoru nad inwestycją. potrafimy doskonale dopasować rozwiązania wentylacyjne do potrzeb i celów stawianych przez współpracującą z nami firmę. opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszych technologii. pomagamy nie tylko w realizacji, służymy również pomocą przy nadzorze nad prawidłowym funkcjonowaniem instalacji wentylacyjnych.
połączenie umiejętności wprowadzania innowacyjnych rozwiązań ze sprawnym montażem stwarza możliwość tworzenia sprawnych i prawodłowo działających systemów wentylacyjnych.


od początku 2017 rozpoczęliśmy współpracę z frmą airduct, wykonawcą kompletnych systemów wentylacyjnych.

Od tego momentu gwarantujemy naszym odbiorcom dostawy wszystkich elementów wentylacyjnych zgodnie z umówionym terminem.od początku 2011 posługujemy się SIGILLUM PCCE, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, zgodny z polskim prawem, jak również polskimi i światowymi standardami. opiera się przy tym na ponad osiemdziesięcioletnim dorobku Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A., która od lat wiedzie  prym w produkcji dokumentów zabezpieczonych i banknotów najwyższej klasy. doświadczenie to predysponuje Sigillum PCCE do podjęcia się realizacji usług tak ważnych dla zabezpieczenia naszych transakcji elektronicznych.


przystąpiliśmy do programu: Please don’t print this unless you really need to! dlatego też od 2011 zaprzestajemy przekazywać naszym klientom protokołów potwierdzających przeprowadzenie przeglądów instalacji wentylacji i klimatyzacji w wersji papierowej. w zamian za to proponujemy naszym klientom dostęp do PAS - Panel Alpro Service, gdzie ma się przez 24 online dostęp do wszystkich dokumentów występujących w obrocie pomiędzy naszymi firmami tj. protokół pierwszego uruchomienia, protokół przeglądu, protokół z pomiarów itd.


gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych prac gdyż wszystkie działania wykonywane przez naszą firmę ubezpieczone są w zakresie odpowiedzialności cywilnej w Gothaer


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego